Özel Yazılım Geliştirme

Her işletmenin kendine has iş akışları vardır. İşletmenize özel iş akışlarının verimliliğini artırmak için standart dışı çözümler gerekebilir. ORTAMOR teknoloji süreçlerinize özel yazılımlar üreterek verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.  

Hızlı Süreçler

İşletmenine özel süreç tasarımları sayesinde; gereksiz süreç adımlarını minimize edin, tıkanan süreç adımlarınızı hızlandırın. Size özel yazılımlar ile daha verimli süreçlerin tadını çıkarın. 

Efektif Raporlama

Süreçlerinize ait KPI'ları, kilometre taşlarını ve kontrol noktalarını efektif ve anlık bir şekilde takip edin. Raporlarınıza bağlı otomatik işlemler ve bildirimler tanımlayın. 

Güvenli

Size özel yazılımlar size özel güvenlik önlemlerini de gerektirir. Süreçlerinize özel güvenlik önlemleri ile sisteminizin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. Yazılımınıza ait verileri düzenli olarak yedekleyerek verilerinizin korunma düzeyini artırıyoruz. Kullanıcılarınıza özel yetkiler ve kısıtlarla işlem güvenliğinizi artırıyoruz. Kullanıcı logları ile sisteminizi sürekli izlemenizi sağlıyoruz. 

Yüksek Performans

Yazılımınıza özel optimizasyonlarla en yüksek performansı almanızı sağlıyoruz. Size özel hızlı sunucular ile yazılımsal işlem sürelerini kısaltıyoruz. 

İnovatif / Sürdürülebilir

Özel süreçlerinizin takibini optimize ettiğinizde yeni ihtiyaçlar her zaman su yüzüne çıkacaktır. Sürekli geliştirilebilir sistemlerimiz sayesinde süreçlerinizde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara hızlı cevap veriyoruz. 

 

Size özel ihtiyaçlarınızın daha iyi çözümü için bizimle iletişime geçin. 

İlgili Referanslar